Mogelijk bereikt mijlpaal van €3 miljard aan verstrekte vastgoedfinancieringen en breidt verder uit in België

Mogelijk Vastgoedfinancieringen kondigt met trots aan dat het de grens van €3 miljard aan verstrekte vastgoedfinancieringen heeft bereikt. Inmiddels zijn meer dan 10.000 vastgoedobjecten gefinancierd via het platform. Deze groei onderstreept de toenemende vraag naar alternatieve vastgoedfinanciering in Nederland, België en daarbuiten.

“Wat al langer in Nederland speelt, doet zich ook steeds meer voor in België, namelijk dat banken minder flexibel worden in financieringen. Met name daar liggen veel opportuniteiten voor Mogelijk. ​ Deze mijlpaal is het resultaat van een structureel blijvende groei in investeerders en ondernemers die ons platform weten te vinden. Er is een grote behoefte aan betrouwbare, transparante financieringsoplossingen”, aldus Kevin Bovyn, Commercieel Manager van Mogelijk België.

 

Het Belgische team van Mogelijk, dat in totaal zo'n 160 medewerkers telt

Duidelijke en zekere vastgoedfinanciering

Mogelijk brengt investeerders en ondernemers samen voor de financiering van zakelijk vastgoed. Investeerders verstrekken hypothecair gedekte leningen aan ondernemers, met vastgoed als onderpand. Mogelijk verzorgt het volledige proces: van beoordeling en structurering tot juridische afwikkeling en beheer.

De focus ligt daarbij op:

  • eerste hypotheekrecht op vastgoed
  • duidelijke voorwaarden en transparante processen
  • voorspelbare kasstromen voor investeerders

Dit zorgt voor een solide en overzichtelijke manier van investeren en financieren, met nadruk op zekerheid en betrouwbaarheid.

Sterke groei in België

Sinds de start in België heeft Mogelijk haar positie in de Vlaamse markt verder versterkt. Het lokale team ondersteunt zowel ondernemers als investeerders met kennis van de markt en persoonlijke begeleiding.

“België is voor ons een belangrijke groeimarkt. We zien dat ondernemers op zoek zijn naar snelle en duidelijke financiering, terwijl investeerders waarde hechten aan zekerheid en transparantie. Daar sluiten wij goed op aan”, aldus Bovyn.

Naast de verdere groei in België is Mogelijk begin 2026 gestart met activiteiten in Duitsland. Inmiddels is de eerste financiering daar succesvol gerealiseerd. ​

Volledig vergund en technologisch platform

Mogelijk is de enige non-bancaire vastgoedfinancier in Nederland die volledig vergund is voor zowel fondsenbeheer (AIFMD) als rechtstreekse investeringen (ECSP). ​ Alle processen verlopen via het eigen, in huis ontwikkelde softwareplatform, waarmee snelheid, transparantie en een consistente klantbeleving worden gewaarborgd.

“Wij combineren digitale efficiëntie met persoonlijk contact. Dat betekent snel duidelijkheid, maar ook altijd een gesprekspartner met inhoudelijke kennis. Die combinatie maakt ons onderscheidend — en dat blijven we verder uitbouwen, onder andere in België - besluit Bovyn.

Kevin Bovyn

Country manager, Mogelijk

 

Delen

Persberichten in je mailbox

Door op "Inschrijven" te klikken, bevestig ik dat ik het Privacybeleid gelezen heb en ermee akkoord ga.

Over Evoke

Scoren in de pers boost sales en Evoke helpt bedrijven hierbij. Samen met de klant halen we nieuws uit hun onderneming om dit onder de aandacht van de media te brengen. In de vorm van een persbericht, klantengetuigenis of opiniestuk, of via een interview of persconferentie, verstrekken we het nieuws duidelijk en gebruiksklaar aan de juiste journalist(en). Zo leest of leert het brede publiek in een geloofwaardig kader over onze klanten in de krant, op de radio of op televisie.

Neem contact op met

Tour & Taxis Havenlaan 86C bus 15 1000 Brussel

+32 (0)2 740 43 32

info@evokepr.be

www.evokepr.be